Kapcsolat

Bonyhád:
Központ: Fax: +36-74-450-424 Tel.:+36-74-451-212/… danubor@danubiana.hu
Schmidt Győző ügyvezető igazgató 115 mellék schmidt@danubiana.hu
Kiszler Ferenc gazdasági igazgató 103 mellék kiszler@danubiana.hu
Szabóné Feik Judit könyvelés, controlling 110 mellék szabone@danubiana.hu
Tompainé Szokolai Tünde könyvelés, pénzügy 111 mellék tompaine@danubiana.hu
Pince:
Vikmanné Makk Viola borász, telepvezető Bonyhád 109 mellék viola@danubiana.hu
Fehérviziné Ritter Barbara borász technológus 109 mellék barbara@danubiana.hu
Labor:
Riegl Veronika laboráns 108 mellék labor@danubiana.hu

 

Gyöngyös:
Központ: Fax: +36-37-313-098 Tel.: +36-37-313-096/… gyongyos@danubiana.hu
Értékesítés:
dr.Kovács Mihályné gyártástervezés, értékesítés 129 mellék kovacs@danubiana.hu
Széles Annamária gyártástervezési asszisztens 127 mellék annamaria.szeles@danubiana.hu
Pince:
Molnár Gábor borász, telepvezető Gyöngyös 139 mellék molnar@danubiana.hu
Labor:
Magyar Dezsőné laborvezető 128 mellék magyar@danubiana.hu
Reviczkiné Majoros Erika laboráns 125 mellék